Собака - найкращий друг людини!
Форма входу
Пошук
Міні-чат
200
Друзі сайту
Статистика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 6 з 6«123456
Форум » Породи собак » інфо про породи » Німецька вівчарка
Німецька вівчарка
tasia018Дата: Середа, 09.12.2015, 18:31 | Повідомлення # 101
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Гість ()
Скажіть будь ласка чи можна її ше якось перевчити
Звичайно можна. Є кілька способів:
1. віддати тварину на дресерування спеціалістам у спецзаклад (якщо, звичайно, у Вас вистачить грошей)
2. виховувати самій. Спробуйте змінювати інтонації, коли пояснюєте щось, не забувайте хвалити, якщо вона зробила щось гарне (можна й погладити та дати щось смачненьке). Тут важливе терпіння.
Якщо Вам цікаві подробиці, про виховання собак я чула на Яскравому радіо, можете послухати. http://www.vobu.com.ua/ukr/radio

АннаДата: П`ятниця, 22.04.2016, 19:37 | Повідомлення # 102
Група: Гість

Доброго дня, у мене на дачі є німецька вівчарка йому тільки 5 місяців, але усі говорять що нам з ним повезло тому що він не схожий на свої роки. І пес захворів він вже 3 неділі не може ставати на задні лапи. Ми були в вет.лікарні нам нічого не сказала того що ми хотіли почути ми лиш почули що собака мало ходить і його лапи не видержують його вагу, але собака цілий день рухові я ним на день гуляють 6 годин а сам він в барйері бігає.А саме головне те що приписила ліків на 200 грн. А псові стає все гірше він перестав їсти схуд і саме головне ніс у пса мокрий. Допоможіть будь ласка собаку жалко та щей він такий молодий?

Форум » Породи собак » інфо про породи » Німецька вівчарка
Сторінка 6 з 6«123456
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки: