Собака - найкращий друг людини!
Форма входу
Пошук
Міні-чат
200
Друзі сайту
Статистика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спеціаліст рекомендує... » Ветеринарія » Консультації ветеринарного лікаря
Консультації ветеринарного лікаря
Dream-DollДата: Четвер, 25.06.2009, 00:25 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 62
Репутація: 1
Статус: Offline
Не зайве нагадати таку істину, що хворобу легше попередити, ніж лікувати, не кажучи вже про те, що вакцинація собаки обійдеться хазяїну собаки набагато дешевше ніж лікування.

Профілактична вакцинація собак вкрай важлива не тільки для підтримання їх здоров’я, але й для підтримання здоров’я усієї родини хазяїна собаки, тому що інфікована тварина може заразити людину сказом, лептоспірозом, стригучим лишаєм та іншими захворюваннями. Найбільш небезпечні з них для життя собак – це чума, ентерит і гепатит; для життя котів – каліці вірусна інфекція, ринотрахеіт та панлейкопія. Небезпека полягає в тому, що ці захворювання викликають віруси, які прагнуть уразити весь організм. Це, у свою чергу, заподіює мучення тварині й найчастіше закінчується загибеллю улюбленця. Що правда, останнім часом у ветлікарів з'явилося більше можливостей боротися за життя своїх пацієнтів, але навіть, якщо тварину вдається врятувати, як правило, у неї на все життя залишаються неприємні наслідки хвороби. Найчастіше це – пожовтіння й руйнування зубів, нестабільна робота шлунково–кишкового тракту й дисбактеріози, віддишка й нервові явища. Безумовно, усі ці наслідки відбиваються на якості й тривалості життя братів наших менших.

Безкоштовні професійні консультації з питань:

утримання,
поводження,
лікування,
виховання тварин,


 
ОлесяДата: Субота, 19.01.2013, 16:20 | Повідомлення # 2
Група: Гість





у мене собака не хоче гавкати i ходить як перестрашений що можна зробити.порода лабрадор з вiвчаркою маэ 11 мiсяцiв
 
Форум » Спеціаліст рекомендує... » Ветеринарія » Консультації ветеринарного лікаря
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки: